20.2.1. WIL DOORNBOS

2  De Snikke

exposant Wil Doornbos 

   2.  INA DAVIDS

3  atelier "De Buurvrouw"

    Ina Davids 

www.inadavids.nl

 2.2.KARIN LESUIS

3  gastexposant Karin Lesuis

www.karinlesuis.nl

 3.2. Schilderclub De Verbeelding

4  De Schalm Schildersgroep

De Verbeelding

 3.2.1.HET SPECTRUM  Schapen op hout- acryl

4. De Schalm Schildersgroep Het Spectrum

4.1 Nasima Bosma  Atelier de Esculaap

 5  Atelier "De Esculaap" Nasima Bosma

 www.atelier-esculaap.nl

 4.2.2.Corrie Schrier

 5  

gastexposant Corrie Schrier

www.corrieschrier.nl

 5.1.EDITH VAN POPPELEN bella notte 

6 Vrienden van Sientje

exposant

Edith van Poppelen

 5.2. ANNEKE RINK spoorloos

6 exposant

  Anneke Rink

5.3.GEESJE DE VRIES

6 exposant

   Geesje de Vries

 5.5. ROELINE BLOK-BOUMA

6 exposant

    Roeline Blok- Bouma

 5.4.2.SIENTJE MEIRINGH

6 exposant

 Sientje Meiringh

 

7.0. CAMPING BUITEN LAND

7 Camping Buitenland

 

7.1.1.Sejo Slingenberg Druppel

7 exposant Sejo Slingenberg

www.sejo.nl

INGE SCHONEWILLE 1

7 kunsteducatie

  Inge Schonewille

 

8.0CORRIES TUIN

 9 Corrie's tuin culinaire happerij

 

 8.1.LUCAS JALVING

9 exposant Lucas Jalving

 

 

 9.1.REIJKE TIMMERMAN

10 Voormalig schoolmeesterhuis exposant Reijke Timmerman

www.ikonenrijk.nl

 

9.2.2.Jacoba Janssen

10 exposant Jacoba Janssen 

 

 9.3.2.GEKE HOOGSTINS   Uitsnede

10 exposant Geke Hoogstins

www.gekehoogstins.nl

 

 9.4.1.Pim Timmermans - PiT Art  Design

10 exposant Pim Timmermans

www.pimtimmermans.com

 10.3.Bernardien Roze Schilderijen. Marije Roorda Gedichten.

11 Taalwerkplaats Drenthe exposant

     Bernadien Roze

    www.bernadienroze.nl

 

11 exposant Marije Roorda   gedichten

 11.2.BRENDA TIKTAK

12 cafe Postkantoor exposant

     Brenda Tiktak 

 

 

12.3.2.TREES STEGEMAN

www.treesstegeman.nl 

12 exposant Trees Stegeman

 

 13.1.TONNY DE KEIJZER

13 Zuiderkerk exposant

Tonny de keyzer 

 12.3.Jannie ten Hoor.

  13 exposant Jannie ten Hoor 

21.3.1.Henk Heuvink

13 exposant

Henk Heuvink

 

 14.1.MARJAN WITTE GLASEILAND

14 Auto mobielhuys Misker

exposant Marjan Witte

   www.glaseiland.nl

 

  14.2.1. RIA NELEMAN

 14 exposant  Ria Nelemans

 

Annemarie Elberse

 14. exposant Annemarie Elberse

15.0.Beeldenterras BEA VENEMA

15 Atelier Bea Venema

www.beavenema.nl

 16.3.2.Marinus Kasteleijn

16 Noorderkerk 

gastexposant Marinus Kastelein 

16.1.JEANET WENDEL FOTOGRAFIE 

16 Gastexposant

Jeannet Wendel

www.lavendel.nl

 

 16.2.1. JAN VAN BREEVOORT

16 Jan van Breevoort exposant en tevens

predikant Noorderkerk 

 

17. GALERUIE VAN STRIEN  Hedendaagse kunst

17 Galerie van Strien

18 TEKENATELIER ADA HOFMAN

18 Tekenatelier Ada Hofman

www.tekenatelieradahofman.nl

 19 Karen Kuper

19 Atelier Karen Kuper

www.k-art-creations.nl 

 

 20.1.KANTKRING HET HUNEBED

 

20 Vrijzinnig Hervormde Kerk

gastexposant Kantkring "Het Hunebed"

 

 13.4.ARYA SCHIPHORST.

20 gastexposant

Arya ter Schiphorst

 12.2.2.GINA KEETMAN   mond rits en zijden achtergond 2

 

20 Gastexposant

Gina Keetman   

 

12.1.2.JANNIE BOEZEMAN 

 20 Gastexposant Jannie Boezeman 

 

21.1.TON SCHEERHOORN  Metaal Dame met de rode hoed RVS 50 cm. hoog

 21 Molen Nooitgedacht

gastexposant Ton Scheerhoorn 

 

 

21.2.Janny Scheerhoorn 

 21 Gastexposant Janny   Scheerhoorn 

21.4.Dorpsarchief 

 21 Geschiedenis  van beide dorpen